Техномаркет - PHILIPS BRE225/00 ДЕПИЛАТОР

PHILIPS BRE225/00 ДЕПИЛАТОР


Производител: PHILIPS
Шифра: 5010936
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,999 ден.

АПАРАТ ЗА ДЕПИЛИРАЊЕ ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН ГЛАВА ЗА ЕПИЛАЦИЈА КОЈА ШТО МОЖЕ ДА СЕ ВАДИ ЕФЕКТИВЕН СИСТЕМ ЗА ЕПИЛАЦИЈА СО ДИСКОВИ НЕЖНИ ДИСКОВИ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА РАБОТА СО АДАПТЕР НАПОН 15 V ДОДАТОК ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ

Слични производи