Техномаркет - MAX HAPPY FOX 12' 5,0 ВЕЛОСИПЕД

MAX HAPPY FOX 12' 5,0 ВЕЛОСИПЕД


Производител: MAX
Шифра: 5010918
Достапност:
Редовна Цена:
3,299 ден.

SMART цена:
2,309 ден.

ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛА 12 " ПРЕДНА И ЗАДНА "CALIPER" КОЧНИЦА ПЛАСТИЧЕН ШТИТНИК ЗА ЛАНЕЦОТ ПРЕДЕН И ЗАДНИК БРАНИК ПОМОШНИ ТРКАЛА УКРАСНО ЅВОНЧЕ ПРЕДНА КОРПА ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ "WANDA" ГУМИ

Слични производи