Техномаркет - MAX GTR 12"5,0 ВЕЛОСИПЕД

MAX GTR 12"5,0 ВЕЛОСИПЕД


Производител: MAX
Шифра: 5010917
Достапност:
Редовна Цена:
3,599 ден.

SMART цена:
2,519 ден.

ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛА 12" ПРЕДНА И ЗАДНА "CALIPER" КОЧНИЦА МЕТАЛЕН ШТИТНИК ЗА ЛАНЕЦОТ ПРЕДЕН БРАНИК ПОМОШНИ ТРКАЛА УКРАСНО ЅВОНЧЕ ШИШЕ ЗА ВОДА ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ "WANDA" ГУМИ

Слични производи