Техномаркет - TRINX KIWI 12"ВЕЛОСИПЕД

TRINX KIWI 12"ВЕЛОСИПЕД


Производител: TRINX
Шифра: 5010716
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,599 ден.

ВЕЛОСИПЕД НАМЕНЕТ ЗА ДЕЦА НА ВОЗРАСТ ОД 2 ДО 5 ГОДИНИ. ГОЛЕМИНА НА ТРКАЛОТО 12 ИНЧИ МАТЕРИЈАЛ НА РАМКАТА АЛУМИНИУМ МАТЕРИЈАЛ НА ВИЛУШКАТА TIPCAT ТЕЖИНА 3,9 КГ

Слични производи