Техномаркет - SAMSUNG DV-90N62632 W/LE СУШАРА

SAMSUNG DV-90N62632 W/LE СУШАРА

-12%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 5010600
Достапност: залиха
Редовна Цена:
58,999 ден.

SMART цена:
51,999 ден.

MАШИНА ЗА СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА СУШЕЊЕ 9 КГ LED ЕКРАН ПЕРФОРМАНСИ ТЕХНОЛОГИЈА НА СУШЕЊЕ СО ТЕРМОПУМПА КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ А +++ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА 194 KWH ЕФИКАСНОСТ НА КОНДЕНЗАЦИЈА B НИВО НА БУЧАВОСТ 65 DB ВНАТРЕШНА СВЕТЛИНА ПАМЕТНА КОНТРОЛА SMARTTHINGS ПАМЕТНА ПРОВЕРКА БЕЗБЕДНОСТ ЗА ДЕЦА ОДЛОЖЕН СТАРТ CRYSTAL CARE DRUM- ДИЈАМАНТСКИ БУБАЊ 3 НИВОА НА СУШЕЊЕ ПРИЛАГОДЛИВО ВРЕМЕ НА СУШЕЊЕ ИНДИКАТОР ЗА НИВОТО НА ВОДАТА ФУНКЦИЈА ПРОТИВ ГУЖВАЊЕ ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д) 600X850X600 ММ НЕТО ТЕЖИНА (КГ) 50 КГ

Слични производи