Техномаркет - ALFA PLAM S-140 55 R ЕЛ. ШПОРЕТ

ALFA PLAM S-140 55 R ЕЛ. ШПОРЕТ


Производител: ALFA PLAM VRAWE
Шифра: 5010529
Достапност: залиха
Редовна Цена:
14,199 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ЧЕТИРИ ГРЕЈНИ ПАНЕЛИ СО РАЗЛИЧНИ ДИМЕНЗИИ ЕДНА ЕКСПРЕСНА ПЛОЧА ГОЛЕМ ОБЕМ НА РЕРНАТА КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА :62 L ДИМЕНЗИИ НА РЕРНАТА: 460 X 475 X 320 MM КОНВЕНЦИОНАЛНА РЕРНА ГОРЕН ГРЕЈАЧ 950 W ДОЛЕН ГРЕЈАЧ 1150 W ВЕРТИКАЛНА И ХОРИЗОНТАЛНА РЕШЕТКА ВО РЕРНАТА ДВОЈНО СТАКЛО НА ВРАТАТА НА РЕРНАТА МОЖНОСТ ЗА САМОЧИСТЕЊЕ НА РЕРНАТА ДЛАБОКА ТЕПСИЈА - ПОГОДНА ЗА ПЕЧЕЊЕ ЛЕБ И ПОГОЛЕМИ ПАРЧИЊА МЕСО МОЖНОСТ ЗА ПОСТАВУВАЊЕ НА ТЕПСИЈАTA НА ТРИ НИВОА ВО РЕРНАТА ФИОКА ДИМЕНЗИИ: 550 X 600 X 850 MM

Слични производи