Техномаркет - GORENJE BO-735E11X ФУРНА

GORENJE BO-735E11X ФУРНА

-11%

Производител: GORENJE
Шифра: 5010525
Достапност: залиха
Редовна Цена:
17,999 ден.

SMART цена:
15,998 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА УПОТРЕБЛИВ ВОЛУМЕН НА РЕРНАТА: 71 L УПОТРЕБЛИВ ВОЛУМЕН НА РЕРНАТА: 71 L МАКСИМАЛНА ПОВРШИНА НА ТАВАТА ЗА ПЕЧЕЊЕ: 1.316 CM² СОВРШЕН ГРИЛ (PERFECTGRILL) МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ ОБЛИК НА КОПЧИЊАТА: PUSH PULL КОПЧИЊА ESSENTIAL ЛИНИЈА БОЈА: ИНОКС МАТЕРИЈАЛ НА УПРАВУВАЧКАТА ПЛОЧА: ИНОКС LED ЕКРАН ГЛАТКО ЗАТВOРАЊЕ НА ВРАТАТА (GENTLECLOSE) ОСВЕТЛУВАЊЕ 1 ДЛАБОКА ЕМАЈЛИРАНА ТАВА ЗА ПЕЧЕЊЕ 1 ПЛИТКА ЕМАЈЛИРАНА ТАВА ЗА ПЕЧЕЊЕ РЕШЕТКА НА РЕРНАТА ВОДИЛКИ ЗА ТАВИ: 1X ЖИЧАНИ ВОДИЛКИ ТЕРМОЕЛЕКТРИЧЕН ОСИГУРУВАЧ СО АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ ДИНАМИЧЕН СИСТЕМ НА ЛАДЕЊЕ НА РЕРНАТА DC+ ДВОЈНО ЗАСТАКЛЕНА ВРАТА НА РЕРНАТА СО ЕДЕН ДЕФЛЕКТОР (COMPACTDOOR) СИЛВЕРМАТ-ЕМАЈЛ (SILVERMATTE) СЛОЈ БЕЗ ОТПЕЧАТОЦИ (TOUCHFREE ИНОКС) МОЌНОСТ НА ИНФРА ГРЕЈАЧОТ: 2.700 W ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 59,7 × 59,5 × 54,7 CM

Слични производи