Техномаркет - MAX LSM 101 D АПАРАТ ЗА НЕСКАФЕ

MAX LSM 101 D АПАРАТ ЗА НЕСКАФЕ


Производител: MAX
Шифра: 5010125
Достапност: залиха
Редовна Цена:
649 ден.

АПАРАТ ЗА НЕСКАФЕ МОЌНОСТ: 30W ЕДНОСТАВЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧИСТЕЊЕ МАТАЛКА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МОДЕРЕН ДИЗАЈН ЗА ЕДНОСТАВНА УПОТРЕБА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ: 1М

Слични производи