Техномаркет - AEG T8-DEC68S СУШАРА

AEG T8-DEC68S СУШАРА


Производител: AEG
Шифра: 5009898
Достапност:
Редовна Цена:
54,999 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 8 КГ ТЕХНОЛОГИЈА СО ТОПЛИНСКА ПУМПА БРОЈ НА ПРОГРАМИ 10 ПРОГРАМ: ПАМУК, СИНТЕТИKA, МЕШАНI, ВОЛНА / РАЧНO ПЕРЕЊЕ, СВИЛА, ЛЕСНО ПЕГЛАЊЕ, СПОРТСКА ОБЛЕКА, НОВА ОБЛЕКА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А +++ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 176 KWH / ГОД ТРАЕЊЕ НА ЦИКЛУСОТ 173 МИНУТИ / ЦИКЛУС НИВО НА БУЧАВА 65 DB ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА НА КОНДЕНЗАЦИЈА Б. ОДЛОЖЕН СТАРТ ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ ДИМЕНЗИИ ( В Х Ш Х Д): 85 X 60 X 60 СМ

Слични производи