Техномаркет - ELECTROLUX EOB-43450 OX ФУРНА

ELECTROLUX EOB-43450 OX ФУРНА

-24%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5009897
Достапност: залиха
Редовна Цена:
20,999 ден.

SMART цена:
15,997 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ 72 Л КРУЖЕН ГРЕЈАЧ КОЈ ЈА ПОДДРЖУВА МУЛТИФУНКЦИОНАЛНОСТА НА РЕРНАТА БОЈА: НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО ЗАШТИТА ОД ОТПЕЧАТОЦИ ОД ПРСТИ МОЖНОСТ ЗА ПЕЧЕЊЕ НА 3 НИВОА ОДЕДНАШ ЕЛЕКТРОНСКО ПОСТАВУВАЊЕ НА РЕРНАТА ХАЛОГЕНСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ МАЗЕН ЕМАЈЛ ЗА ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ НА ВРАТАТА НИВО НА БУЧАВОСТ : 43 DB НЕТО ТЕЖИНА : 28.6 KG СИСТЕМ ЗА ТЕРМИЧКА ОБРАБОТКА: ВЕНТИЛАТОР + КРУЖЕН ГРЕЈАЧ ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ : 1.6 M ЕЛЕКТРОНСКИ ФУНКЦИИ: АКУСТИЧЕН СИГНАЛ, ВРЕМЕТРАЕЊЕ, КРАЈ, МИНУТАЖА, ВРЕМЕ ОПРЕМА ВО РЕРНАТА: 1 СТАНДАРДНА ХРОМИРАНА РЕШЕТКА 1 ЕМАЈЛИРАНА ТАВА ЗА ПЕЧЕЊЕ ДИМЕНЗИИ ЗА ВГРАДУВАЊЕ В X Ш X Д : 600 X 560 X 550 MM ДИМЕНЗИИ : 594 X 594 X 568 MM

Слични производи