Техномаркет - FAVORIT 4J-BLACK СЕТ ФУРНА И ПЛОТНА

FAVORIT 4J-BLACK СЕТ ФУРНА И ПЛОТНА

-18%

Производител: FAVORIT
Шифра: 5009852
Достапност: залиха
Редовна Цена:
18,999 ден.

SMART цена:
15,499 ден.

СЕТ ОД НЕЗАВИСНИ ФУРНА И ПЕЧКА НЕЗАВИСНА ФУРНА: ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A КАПАЦИТЕТ 65 ЛИТРИ 8 ПОЗИЦИИ НА КОНТРОЛНИТЕ ПРЕКИНУВАЧИ КОПЧЕ ЗА КОНТРОЛА НА РЕРНАТА КОПЧЕ ЗА ТЕРМОСТАТ СТАКЛЕН КОНТРОЛЕН ПАНЕЛ СВЕТЛИНА ВО РЕРНАТА ЕДНА РЕШЕТКА И 1 ДЛАБОК ПЛЕХ ТУРБО ВЕНТИЛАТОР ГРЕЈАЧИ: ГОРЕ-1200; ДОЛУ-1100 W ГРИЛ ГРЕЈАЧ: 1000 W МОНТАЖНИ ДИМЕНЗИИ В / Ш / Д: 59 / 59,5 / 55 CM НЕЗАВИСНА СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОЧА: 4 ЗОНИ ЗА ГОТВЕЊЕ ГОЛЕМИНА НА ЗОНА: (2X145MM ОД 1200 W) (2X 180MM ОД 1800 W) КОНТРОЛА НА ДОПИР ЗАКЛУЧУВАЊЕ МОНТАЖНИ ДИМЕНЗИИ В / Ш / Д: 4.1 / 59/52 CM

Слични производи