Техномаркет - PS4 GOLD/NAVY BLUE WIRELESS HEADSET

PS4 GOLD/NAVY BLUE WIRELESS HEADSET

-13%

Производител: SONY PLAYSTATION
Шифра: 5009804
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,899 ден.

SMART цена:
5,999 ден.

БЕЗЖИЧНИ СЛУШАЛКИ ВИРТУЕЛЕН ОПКРУЖУВАЧКИ ЗВУК 7.1 ЗА PS4 / PS3 / PS ПОДДРШКА ЗА PLAYSTATION VR. ПОДОБРЕН СКРИЕН МИКРОФОН ЗА ЈАСНА КОМУНИКАЦИЈА 3.5MM КАБЕЛ

Слични производи