Техномаркет - SAMSUNG RS-68N8240 B1/EF ЛАДИЛНИК

SAMSUNG RS-68N8240 B1/EF ЛАДИЛНИК

-13%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 5009447
Достапност: залиха
Редовна Цена:
99,999 ден.

SMART цена:
86,999 ден.

ФРИЖИДЕР СО ЗАМРЗНУВАЧ АМЕРИКАНСКИ (СТРАНИЧЕН ЗАМРЗНУВАЧ) ВКУПЕН ВОЛУМЕН: 617 ЛИТРИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A + ДВОЕН СИСТЕМ ЗА ЛАДЕЊЕ ДВЕ НЕЗАВИСНИ ВОЗДУШНИ КОЛА, ТЕХНОЛОГИЈА TWIN COOLING SYSTEM + CHEF MODE ™ (СТАБИЛНА ТЕМПЕРАТУРА ЗА ИДЕАЛНИ УСЛОВИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ) И МЕТАЛ ЛАДЕЊЕ (ДЕЈСТВУВА КАКО ЛАДЕН КАНАЛ И ЈА ЗАДРЖУВА СВЕЖИНАТА ПРИ ОТВОРАЊЕ) АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕ МЕТОД СО ВЕНТИЛИРАН ВОЗДУХ , БЕЗ МРАЗ SPACEMAX ТЕХНОЛОГИЈА ВОЛУМЕН НА ЛАДИЛНИКОТ: 407 ЛИТРИ БРЗО ЛАДЕЊЕ 4 ПОЛИЦИ ОД КАЛЕНО СТАКЛО 1 ПРЕНОСЛИВA РЕШЕТКА ЗА ШИШИЊА 5 ГОЛЕМИ ТРАНСПАРЕНТНИ КОРПИ - 1 ФИКСНА 1 ФИОКА XL ЗАМРЗНУВАЧ : ЗОНА 1: 4 ЅВЕЗДИ **** (ТЕМПЕРАТУРА ПОД -18 ° C): 191 ЛИТРИ ЗОНА 2: 2 ЅВЕЗДИ ** (ТЕМПЕРАТУРА ДО -12 ° C): 19 ЛИТРИ ВКУПЕН КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ: 210 ЛИТРИ КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ: 12 КГ / 24 Ч ФУНКЦИЈА ЗА БРЗО ЗАМРЗНУВАЊЕ 2 ВРАТИ СО ИНТЕГРИРАНИ РАЧКИ КОНТРОЛЕН ПАНЕЛ ЕЛЕКТРОНСКА РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРАТА ИНТЕГРИРАНО LED ОСВЕТЛУВАЊЕ "TOP LED" ЗВУЧЕН АЛАРМ ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА ДИСПАНЗЕР ЗА ВОДА ЛЕДОМАТ, РАСПРСНУВАЧ НА МРАЗ HAFEX ФИЛТЕР НИВО НА БУЧАВОСТ: 39 DB КЛАСИ НА ЛАДЕЊЕ: SN-N-ST-T (ОД 10 ° C ДО 43 ° C) ОДРЖУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРА ВО СЛУЧАЈ НА ДЕФЕКТ: 10 ЧАСА БОИ: ЦРНА (ЈАГЛЕРОДНА ЦРНА БОЈА) ДИМЕНЗИИ: 1780 X 912 X 716 MM (В X Ш X Д ) ТЕЖИНА: 118 КГ ПРЕМИУМ ДИЗАЈН И ФИНИШ

Слични производи