Техномаркет - BAUER VC-200 TAJDI ПРАВОСМУКАЛКА

BAUER VC-200 TAJDI ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: BAUER
Шифра: 5009063
Достапност:
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,599 ден.

РАЧНА ПРАВОСМУКАЛКА МОЌНОСТ 900W ШИРОКА И ЕФЕКТИВНА ЧЕТКА РАЧКА НА РАСКЛОПУВАЊЕ ЦИКЛОНСКИ СИСТЕМ ХЕПА ФИЛТЕР ПЛАСТИЧЕН САД ЗА ОТПАД СО КАПАЦИТЕТ :0,5 ЛИТРИ ДВОЈНА УПОТРЕБА - СО ИЛИ БЕЗ ЦЕВКА

Слични производи