Техномаркет - ELECTROLUX EW-6S427 W МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

ELECTROLUX EW-6S427 W МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

-19%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5008781
Достапност: залиха
Редовна Цена:
24,599 ден.

SMART цена:
19,997 ден.

КАПАЦИТЕТ ЗА ПЕРЕЊЕ: 7 КГ PERFECT CARE СЕРИЈА: PERFECT CARE 600 (SENSICARE) ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A +++ МАКСИМАЛНА БРЗИНА НА ЦЕНТРИФУГА: 1200 RPM СИСТЕМ НА МОТОР: УНИВЕРЗАЛЕН ОДЛОЖЕН СТАРТ САМОСТОЈНО ПОЗИЦИОНИРАН БАРАБАН СИСТЕМ ЗА ПЛАКНЕЊЕ БЕЗ ПЕНА ТЕХНОЛОГИЈА НА FUZZY LOGIC SENSOR KOJA ОВОЗМОЖУВА ДА СЕ ПРИЛАГОДИ РАБОТНИОТ ТЕК И ПОТРОШУВАЧКАТА НА ЕНЕРГИЈА БЕЗБЕДНОСНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ЗАШТИТА НА ДЕЦА УРЕД ЗА ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВА ОПЦИЈА SOFT PLUS КОЈА ЈА ЗГОЛЕМУВА ЕФИКАСНОСТА НА ОМЕКНУВАЧОТ КОЈ ДОСТИГНУВА ДО СЕКОЈ ДЕЛ ОД ТКАЕНИНАТА ЕФЕКТ НА ЦЕНТРИФУГИРАЊЕ : Б ПРОЦЕНТ НА ВЛАГА ПО МАКСИМАЛНА БРЗИНА: 53 НИВО НА БУЧАВА: 58 ДБ НИВО НА БУЧАВА НА ЦЕНТРИФУГА: 77 ДБ 4 ПРИЛАГОДЛИВИ НОГАРКИ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА : 174.0 KWH ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА: 10499 Л ДИМЕНЗИИ ШXДXД: 845 X 595 X 450 MM

Слични производи