Техномаркет - ELECTROLUX EW-8H259 ST СУШАРА

ELECTROLUX EW-8H259 ST СУШАРА

-15%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5008780
Достапност: залиха
Редовна Цена:
46,999 ден.

SMART цена:
39,999 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ПОЛНЕЊЕ: 9 KG ТЕХНОЛОГИЈА СО ТОПЛИНСКА ПУМПА ЗА ВИСОКА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A++ ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ НА КОНДЕНЗАЦИЈА: B ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА 259 KWH ВОЛУМЕН НА БАРАБАНОТ: 118 Л НИВО НА БУЧАВОСТ : 65 Л PERFECTCARE СЕРИЈА : PERFECTCARE 800 (DELICATECARE)НАЈНЕЖЕН СИСТЕМ ЗА СУШЕЊЕ ТИП НА ДИСПЛЕЈ: LCD НА ДОПИР LED СВЕТЛО ВО ВНАТРЕШНОСТА НА БАРАБАНОТ ИНВЕРТЕР МОТОР ОДЛОЖЕН СТАРТ ДВОНАСОЧНА АКТИВНОСТ НА БАРАБАНОТ КОЈА ГО СПРЕЧУВА ТРИЕЊЕТО И ГО НАМАЛУВА ГУЖВАЊЕТО НА АЛИШТАТА AUTOOFF БЕЗ ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА НА STAND-BY WOOLMARK GOLD-CARE СЕРТИФИКАТ ЗА ПРОГРАМА НА СУШЕЊЕ СЕНЗОРИ НА СУШАРАТА: ГО ПРЕПОЗНАВААТ БАРАНОТО НИВО НА СУШЕЊЕ ПРОГРАМИ ЗА ДОПОЛНИТЕЛНО ВРЕМЕНСКИ ОДРЕДЕНО СУШЕЊЕ ПОСЕБНИ ПРОГРАМИ НА СУШЕЊЕ: ПАМУК EKO, ПАМУК, ОСЕТЛИВА ОБЛЕКА, DENIM, КИЛТ, МЕШАНО, ФУНКЦИОНАЛНА ОБЛЕКА , СВИЛА, СПОРТСКА ОБЛЕКА, СИНТЕТИКА, ВОЛНА ДИМЕНЗИИ В X Ш X Д: 850 X 600 X 600 ММ

Слични производи