Техномаркет - ELECTROLUX EW-7H438 B СУШАРА

ELECTROLUX EW-7H438 B СУШАРА

-16%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5008779
Достапност: залиха
Редовна Цена:
37,999 ден.

SMART цена:
31,999 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ПОЛНЕЊЕ 8 KG ТЕХНОЛОГИЈА СО ТОПЛИНСКА ПУМПА ЗА ВИСОКА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ ТИП НА ДИСПЛЕЈ: LCD НА ДОПИР СОСТАВ НА МОТОРОТ: АСИНХРОНИ ВОЛУМЕН НА БАРАБАНОТ: 118 Л НИВО НА БУЧАВОСТ : 66 ДБ ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ : A+ ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ НА КОНДЕНЗАЦИЈА В ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА:309 KWH PERFECTCARE СЕРИЈА: PERFECTCARE 700 (GENTLECARE) ОДЛОЖЕН СТАРТ ДВОНАСОЧНА РАБОТА НА БАРАБАНОТ КОЈА ГО СПРЕЧУВА ТРИЕЊЕТО И ГО НАМАЛУВА ГУЖВАЊЕТО НА АЛИШТАТА СЕНЗОРИ НА СУШАРАТА КОИ ГО ПРЕПОЗНАВААТ САКАНОТО НИВО НА СУШЕЊЕ ПРОГРАМИ ЗА ДОДАТНО ВРЕМЕНСКИ ОДРЕДЕНО СУШЕЊЕ ПОСЕБНИ ПРОГРАМИ НА СУШЕЊЕ: ПОСТЕЛНИНА, ПАМУК EKO, ПАМУК, ОСЕТЛИВА ОБЛЕКА, DENIM, КИЛТ, МЕШАНО, ОСВЕЖУВАЊЕ, СВИЛА, СПОРТСКА ОБЛЕКА, СИНТЕТИКА, ВОЛНА ДИМЕНЗИИ В X Ш X Д: 850 X 600 X 600 ММ

Слични производи