Техномаркет - FAVORIT CC-500 SF ШПОРЕТ

FAVORIT CC-500 SF ШПОРЕТ

-18%

Производител: FAVORIT
Шифра: 5008537
Достапност:
Редовна Цена:
16,999 ден.

SMART цена:
13,999 ден.

ШПОРЕТ СО СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОЧА 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ НА ПЛОЧАТА (2X145MM, 2X180MM) ВОЛУМЕН НА РЕРНАТА: 50 L ПОЗИЦИЈА НА КОНТРОЛНИТЕ КОПЧИЊА: ЛЕВО НА ПАНЕЛОТ 2 ДЛАБОКИ ТЕПСИИ ОСВЕТЛУВАЊЕ ВО РЕРНАТА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А ДОЛЕН ГРЕЈАЧ: 1100 W ГОРЕН ГРЕЈАЧ: 1200 W ВЕНТИЛАТОР БОЈА НА ШПОРЕТОТ: СРЕБРЕНА БОЈА НА СТАКЛОТО НА ВРАТАТА НА РЕРНАТА: ЦРНА ДИМЕНЗИИ: (В / Ш / Д): 85 / 50 / 60 CM

Слични производи