Техномаркет - FAVORIT 4J-INOX B СЕТ ФУРНА И ПЛОТНА

FAVORIT 4J-INOX B СЕТ ФУРНА И ПЛОТНА

-15%

Производител: FAVORIT
Шифра: 5008535
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
16,999 ден.

СЕТ ОД ВГРАДЛИВА ФУРНА И ПЛОТНА НЕЗАВИСНА РЕРНА: ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А 8 ПОЗИЦИИ НА КОНТРОЛНИТЕ КОПЧИЊА СВЕТЛИНА ВО РЕРНАТА ЕДНА РЕШЕТКА И ДЛАБОКА ТЕПСИЈА ТУРБО ВЕНТИЛАТОР ГРИЛ ГРЕЈАЧ БОЈА: INOX СО ЦРНО СТАКЛО ДИМЕНЗИИ ЗА ИНСТАЛАЦИЈА (В / Ш / Д) 595 X 595 X 550 MM НЕЗАВИСНА СТАКЛО КЕРАМИЧКА ПЛОЧА ПЛОЧИ ЗА ГОТВЕЊЕ: 4 ГОЛЕМИНА НА ЗОНА: 2X145MM, 2X180MM КОНТРОЛА НА ДОПИР ЗАКЛУЧУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ ЗА ВГРАДУВАЊЕ (В / Ш / Д): 590 X 520 X 56 MM

Слични производи