Техномаркет - VIVAX PS156B ВАГА

VIVAX PS156B ВАГА


Производител: VIVAX
Шифра: 5008507
Достапност:
Редовна Цена:
799 ден.

SMART цена:
599 ден.

ДИГИТАЛНА ВАГА МАКСИМАЛНА ТЕЖИНА : 150 КГ МИНИМАЛНА ИЗМЕРЕНА МАСА : 10 G ДИЗАЈН-СТАКЛО БОЈА: ЦРНА СО ПРИНТ

Слични производи