Техномаркет - THERMOR EVIDENCE 3 2500W

THERMOR EVIDENCE 3 2500W

-6%

Производител: THERMOR
Шифра: 5008410
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,799 ден.

SMART цена:
5,499 ден.

ПАНЕЛНА ГРЕАЛКА ПОГОДНА ЗА ПОВРШИНА: 20-30 М2 ПРЕЦИЗЕН ЕЛЕКТРОНСКИ ТЕРМОСТАТ ЕКОНОМИЧНО И БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ ЕФЕКТИВНА ДИСТРИБУЦИЈА НА ТОПЛИНА НА ПОВРШИНАТА НА КОНВЕКТОРОТ ГРЕЈАЧ СО АЛУМИНИУМСКИ ДИФУЗЕР МОЖНОСТ ЗА МОНТИРАЊЕ НА ЅИД БЕЗБЕДНОСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ ПРИ НАВАЛУВАЊЕ АВТОМАТСКА ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ЗАШТИТА ОД ПРСКАЊЕ СО ВОДА, КЛАСА IP 24 ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д): 461 X 909 X 114 MM ПОГОДЕН ЗА ПОВРШИНА: 20-30 М2

Слични производи