Техномаркет - GREE LOMO LC 12000BTU R32 GWH12QB (K6DNB4I-K6DNB8I/0)

GREE LOMO LC 12000BTU R32 GWH12QB (K6DNB4I-K6DNB8I/0)

-9%

Производител: GREE ELECTRIC APPLIANCES.INC.OF ZHUHAI
Шифра: 5008378
Достапност: залиха
Редовна Цена:
26,499 ден.

SMART цена:
23,999 ден.

ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА 35 М2 ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SKOP) A++(6.1/4.0) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ 3600 W МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ 3800 W ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ 3200/3500 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ НА ЛАДЕЊЕ 997 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ НА ГРЕЕЊЕ 970 W ПРОТОК НА ВОЗДУХ 560 М3 КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ 1.40 Л/Ч НИВО НА БУЧАВОСТ 41 ДБ РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА -15 ДО 43 СТЕПЕНИ ЦЕЛЗИУСОВИ МАСА НА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА 31 КГ ФРЕОН R32 ФИЛТРИ- БИО ФИЛТЕР, ФИЛТЕР ЗА ПРАШИНА WIFI ОПЦИЈА ДИМЕНЗИИ 848 Х 596 Х 320 ММ

Слични производи