Техномаркет - VAKOSS PE-6011E ЕЛ.АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА

VAKOSS PE-6011E ЕЛ.АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА


Производител: VAKOSS
Шифра: 5007602
Достапност: залиха
Редовна Цена:
399 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БРИЧ ЗА ОБЛЕКА НАПОЈУВАЊЕ: AA X2 БАТЕРИИ (НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ) РАБОТНА СТРУЈА: 400MA МАКС МОЌНОСТ: 1.2W МАКС ПРОИЗВЕДЕН СО ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ СОФИСТИЦИРАНА ТЕХНОЛОГИЈА И ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ КУТИЈА ЗА СКЛАДИРАЊЕ СО ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ВИСОКА МОЌНОСТ АЛУМИНИУМСКИ НОЖЕВИ ЗАШТИТНО КАПАЧЕ НА ГЛАВАТА ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН ЧЕТКА ЗА ПРАШИНА ДИМЕНЗИИ: 98X73X43MM ТЕЖИНА НА ПРОИЗВОДОТ: 80ГР

Слични производи