Техномаркет - BOSCH HBA-573 BS0 ФУРНА

BOSCH HBA-573 BS0 ФУРНА


Производител: BOSCH
Шифра: 5007495
Достапност:
Редовна Цена:
41,999 ден.

SMART цена:
29,992 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА ВОЛУМЕН: 71 Л КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ : A 5 НАЧИНИ НА ГРЕЕЊЕ НА РЕРНАТА ТЕМПЕРАТУРЕН ОПСЕГ: 50 ° C - 275 ° C КОНТРОЛА СО КОПЧИЊА ВНАТРЕШНИ ЅИДОВИ СО GRANITEMAIL ЧИСТЕЊЕ СО ПИРОЛИЗА - АВТОМАТСКО САМОЧИСТЕЊЕ LED ДИСПЛЕЈ ЕЛЕКТРОНСКИ ТАЈМЕР AUTOPILOT 10 КЛАСИЧНО ОТВОРАЊЕ БРЗО ЗАГРЕВАЊЕ ХАЛОГЕНО ОСВЕТЛУВАЊЕ ВЕНТИЛАТОР ЗА ЛАДЕЊЕ ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА БЕЗБЕДНОСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ ДИМЕНЗИИ (ШXДXД): 59,5 X 59,4 X 54,8 CМ

Слични производи