Техномаркет - GREE VIOLA 18000BTU GWH18RC - K3DNA3G (LCLH)

GREE VIOLA 18000BTU GWH18RC - K3DNA3G (LCLH)


Производител: GREE ELECTRIC APPLIANCES.INC.OF ZHUHAI
Шифра: 5007384
Достапност:
Редовна Цена:
53,999 ден.

SMART цена:
49,999 ден.

КАПАЦИТЕТ 18000 BTU КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ 5275 W КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ 5275 W ГАС R410A РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА ОД -20°C DO +48°C НУВО НА БУЧАВОСТ 56 DB ВЛЕЗНА МОЌ НА ЛАДЕЊЕ/ГРЕЕЊЕ 1625 (380-2650) W ПРОТОК НА ВОЗДУХ 850/780/650/550 E.E.R. ЛАДЕЊЕ 6,10 C.O.P. ГРЕЕЊЕ 4,00 (MEDIUM) / 4.50 (WARM) ДИМЕНЗИИ 955×700×396MM ТЕЖИНА 45 / 49,5KG

Слични производи