Техномаркет - BAUER FH-411 КАЛОРИФЕР

BAUER FH-411 КАЛОРИФЕР

-34%

Производител: BAUER
Шифра: 5007382
Достапност: залиха
Редовна Цена:
899 ден.

SMART цена:
599 ден.

ГРЕАЛКА МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ 2000W СВЕТЛОСЕН ИНДИКАТОР ЗА РАБОТА ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ ТЕРМОСТАТ

Слични производи