Техномаркет - AEG T7-DBE38S СУШАРА

AEG T7-DBE38S СУШАРА

-21%

Производител: AEG
Шифра: 5007338
Достапност: залиха
Редовна Цена:
42,999 ден.

SMART цена:
33,999 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ АЛИШТА МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ЗА ПОЛНЕЊЕ: 8КГ ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ A + ТОПЛИНСКА ПУМПА LCD ЕКРАН ОДЛОЖЕН СТАРТ ДВОСМЕРНА ФУНКЦИЈА НА БАРАБАНОТ КОЈА ГО НАМАЛУВА ГУЖВАЊЕТО СЕНЗОРИ ЗА СУШЕЊЕ: ПРЕПОЗНАВАЊЕ НА САКАНОТО НИВО СПЕЦИЈАЛНИ ПРОГРАМИ ЗА СУШЕЊЕ: ЛЕН, ПАМУК, ЛЕСНО ПЕГЛАЊЕ, МЕШАНИ, СВИЛА, СПОРТСКИ, СИНТЕТИКА, ВОЛНА, СИСТЕМ НА МОТОР: АСИНХРОНИ НИВО НА БУЧНОСТ: 66 ДБ ДИМЕНЗИИ В X Ш XД, MM: 85 X 60 X 60

Слични производи