Техномаркет - LAICA PL-8019 ВАГА

LAICA PL-8019 ВАГА


Производител: LAICA
Шифра: 5007142
Достапност:
Редовна Цена:
999 ден.

КУЈНСКА МЕХАНИЧКА ВАГА ПОДЕЛБА НА ЕДИНИЦИ ОД 1 KG КАПАЦИТЕТ НА МЕРЕЊЕ ДО 130 КГ ДИМЕНЗИИ 29 Х 30 Х 6 CM БОЈА СИНА НЕЛИЗГАВА ПЛАТФОРМА ЛЕСНО ЧИТЛИВ ПОКАЖУВАЧ ТЕЖИНА НА ВАГАТА 1 КГ

Слични производи