Техномаркет - SAMSUNG DW-60M5040 BB/EO ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

SAMSUNG DW-60M5040 BB/EO ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ


Производител: SAMSUNG
Шифра: 5007022
Достапност:
Редовна Цена:
29,999 ден.

SMART цена:
19,991 ден.

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А + ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ.ЕНЕРГИЈА 295 KWH /ГОД ПОТРОШУВАЧКА (ЕДЕН ЦИКЛУС) 1,03 KWH / ЦИКЛУС ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА НА МИЕЊЕ А ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА НА СУШЕЊЕ СУШЕЊЕ А СИСТЕМ НА СУШЕЊЕ- КОНДЕНЗАЦИЈА ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА 3360 Л ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА (ЦИКЛУС) 12 Л НИВО НА БУЧАВОСТ 48 DBA БРОЈ НА ПРОГРАМИ 5 БРОЈ НА ФУНКЦИИ 5-ОДЛОЖЕН СТАРТ, ПОЛУ-ПРОГРАМА , ДЕЗИНФЕКЦИЈА ,МУЛТИ-ВО 1, ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА ОПШТИ КАРАКТЕРИСТИКИ AQUA STOP, ВНАТРЕШНОСТ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, СЕНЗОР ЗА КАПЕЊЕ, СИСТЕМ ЗА ФИЛТРАЦИЈА НА ВОДА (МЕКА ВОДА) ДИМЕНЗИИ Ш X В X Д 596 Х 805 Х 558 MM

Слични производи