Техномаркет - SAMSUNG DV-80M50103 W/LE СУШАРА

SAMSUNG DV-80M50103 W/LE СУШАРА

-18%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 5007019
Достапност: залиха
Редовна Цена:
46,999 ден.

SMART цена:
38,999 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА СУШЕЊЕ (КГ): 8 ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A ++ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ. НА ЕНЕРГИЈА : 235 KWH ТЕХНОЛОГИЈА НА СУШЕЊЕ СО ТОПЛИНСКА ПУМПА НИВО НА БУЧНОСТ : 65 ДБ ОДЛОЖЕН СТАРТ МЕНУВАЊЕ НА НАСОКАТА НА ВРТЕЊЕ НА БАРАБАНОТ, ПРИ ШТО СЕ ОБЕЗБЕДУВА ПОМАЛО ГУЖВАЊЕ. 4 ПРИЛАГОДЛИВИ НОГАРКИ ДИМЕНЗИИ (HXWXD): 85 X 64 X 60 СМ

Слични производи