Техномаркет - BVN EF-1219 ВЕНТИЛАТОР

BVN EF-1219 ВЕНТИЛАТОР


Производител: DRUGI PROIZVODITELI
Шифра: 5006892
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,199 ден.

SMART цена:
699 ден.

АСПИРАТОР ЗА БАЊА МОЌНОСТ: 17W ПРОТОК: 190 m³ / час БРЗИНА: 2300 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА НИВО НА БУЧАВА: 45 Db РАБОТЕН ПРИТИСОК: 600PA НАПОЈУВАЊЕ: 220-230V ~ 50Hz

Слични производи