Техномаркет - BVN EF-1009 ВЕНТИЛАТОР

BVN EF-1009 ВЕНТИЛАТОР


Производител: DRUGI PROIZVODITELI
Шифра: 5006891
Достапност:
Редовна Цена:
999 ден.

SMART цена:
599 ден.

АСПИРАТОР ЗА БАЊА МОЌНОСТ: 14W ПРОТОК: 90 m³ / час БРЗИНА: 2600 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА НИВО НА БУЧАВА: 47 Db РАБОТЕН ПРИТИСОК: 50PA НАПОЈУВАЊЕ: 220-230V ~ 50Hz

Слични производи