Техномаркет - GREE FAIRY 12000BTU - K3NNA1A

GREE FAIRY 12000BTU - K3NNA1A


Производител: GREE ELECTRIC APPLIANCES.INC.OF ZHUHAI
Шифра: 5006714
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,999 ден.

ТИП - СТАНДАРД СПЛИТ СИСТЕМ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A SEER/SKOP -3,21/3,61 МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ 3250 МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ 3400 ГРЕЕЊЕ / ЛАДЕЊЕ ОД -7 ДО 43 СТ.ЦЕЛЗИУСОВИ ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА ДО 35 М2 НИВО НА БУЧАВА 42 ДБ ФУНКЦИИ: IFEEL, TAJMEP,ИНТЕЛИГЕНТНО ОДМРЗНУВАЊЕ,SELF DIAGNOSIS, COLD PLASMA, AUTO RESTART, AUTO FAN МАСА НА ВН. ЕДИНИЦА 8,5 КГ МАСА НА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА 30КГ ФРЕОН R410 A ФИЛТЕР ЗА ПРАШИНА ДИМЕНЗИИ 776 Х 540 Х 320 ММ

Слични производи