Техномаркет - LIAL 18" OUIF VENTILATOR

LIAL 18" OUIF VENTILATOR

-22%

Производител: LIAL NEHAT D.O.O.E.L
Шифра: 5006627
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,799 ден.

SMART цена:
1,399 ден.

ВЕНТИЛАТОР ОБЕМ 18" МОЌНОСТ 75 W ШИРОКИ МЕТАЛНИ ПЕРКИ ЗА МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ ТРИ НИВОА НА РАБОТА СТАБИЛНА КРУЖНА ПОДЛОГА

Слични производи