Техномаркет - TEFAL PP1061 V0 ВАГА

TEFAL PP1061 V0 ВАГА


Производител: TEFAL
Шифра: 5006614
Достапност:
Редовна Цена:
949 ден.

ДИГИТАЛНА ВАГА МАТЕРИЈАЛ НА ПЛАТФОРМАТА-СТАКЛО МАКСИМАЛНО ОПТОВАРУВАЊЕ, 150 КГ ТОЧНОСТ НА МЕРЕЊЕ ДО 0.1 КГ АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ БОЈА БЕЛА

Слични производи