Техномаркет - ROWENTA EP-2900F0 ДЕПИЛАТОР

ROWENTA EP-2900F0 ДЕПИЛАТОР

-20%

Производител: ROWENTA
Шифра: 5006613
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,099 ден.

SMART цена:
1,679 ден.

ДЕПИЛАТОР 2 БРЗИНИ ВИСОКО ПРЕЦИЗНА ТЕХНОЛОГИЈА СО ПИНЦЕТИ БРЗА И ЛЕСНА ДЕПИЛАЦИЈА НА ВЛАКНА ОД МИН. 0,5 ММ ИНОВАТИВЕН СИСТЕМ ЗА НАМАЛУВАЊЕ НА БОЛКА СИСТЕМ ЗА НЕЖНА МАСАЖА КОМПАКТЕН ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН СЕНЗОР ТЕХНОЛОГИЈА ЗА УДОБНО КОРИСТЕЊЕ ВО СИТЕ АГЛИ ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ НА ГЛАВАТА ПОД ПРОТОЧНА ВОДА ДОДАТОК ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ РАБОТА НА АДАПТЕР

Слични производи