Техномаркет - ELECTROLUX LFP-216 S АСПИРАТОР

ELECTROLUX LFP-216 S АСПИРАТОР

-21%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5006569
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,999 ден.

SMART цена:
5,499 ден.

ТЕЛЕСКОПСКИ АСПИРАТОР МАТЕРИЈАЛ: НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ОСВЕТЛУВАЊЕ: 2X4W LED ШИРОЧИНА 60 СМ, 1 МОТОР РЕЦИРКУЛАЦИЈА НА ФИЛТЕРОТ ИЛИ ОДВОДНУВАЊЕ ОПЦИОНАЛЕН ФИЛТЕР ЗА ЈАГЛЕН ECFB03 ОТСТРАНЛИВ АЛУМИНИУМСКИ ФИЛТЕР ЗА МАСНОТИИ ПРОТОК НА ВОЗДУХ EN61591: 160 M³ / H-- EN61591: 280 M³ / H НИВО НА БУЧАВОСТ : 49- 61 DB (A) КОНТРОЛА: ПРЕКИНУВАЧ 3-БРЗИНСКИ, ПОВЛЕКУВАЊЕ ОСВЕТЛУВАЊЕ Ø120 ММ ИЗЛЕЗ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 67,8 KWH / ГОД

Слични производи