Техномаркет - RIDER 20"FN16154-20BM-8082 ВЕЛОСИПЕД

RIDER 20"FN16154-20BM-8082 ВЕЛОСИПЕД


Производител: RIDER
Шифра: 5006560
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,799 ден.

ТРИ БОИ: ЦРВЕНА,ВИВИОЛЕТОВА И РОЗЕВА КОНТРА КОЧНИЦА. КОРПА НАПРЕД. АЛУМИНИУМСКИ БАНДАШИ.

Слични производи