Техномаркет - EMIDE EM-5291 ПЛАФОНСКИ ВЕНТИЛАТОР

EMIDE EM-5291 ПЛАФОНСКИ ВЕНТИЛАТОР


Производител: EMIDE
Шифра: 5006512
Достапност:
Редовна Цена:
12,999 ден.

SMART цена:
10,999 ден.

МОЌЕН ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР СО МОДЕРЕН ДИЗАЈН. ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ МОЌНОСТ 60W. ГОЛЕМИНА 52 '' (132СМ) 3 ОПЕРАТИВНИ БРЗИНИ 4 РАБОТНИ КОЛА 1 H СВЕТИЛКА 100W (ВКЛУЧЕНО) ЗИМСКО РАБОТЕЊЕ (СПРОТИВНА НАСОКА НА РОТАЦИЈА) БОЈА СИВА

Слични производи