Техномаркет - HAGEN MO-402 W МИНИ ШПОРЕТ

HAGEN MO-402 W МИНИ ШПОРЕТ


Производител: HAGEN
Шифра: 5006452
Достапност:
Редовна Цена:
5,899 ден.

SMART цена:
4,660 ден.

МИНИ ШПОРЕТ 2 РИНГЛИ 5 СТЕПЕНИ НА РЕРНАТА КАПАЦИТЕТ 40 Л

Слични производи