Техномаркет - ROWENTA EP 2902 ДЕПИЛАТОР

ROWENTA EP 2902 ДЕПИЛАТОР


Производител: ROWENTA
Шифра: 5006257
Достапност:
Редовна Цена:
2,299 ден.

SMART цена:
1,839 ден.

НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА ЗА ДЕПИЛАЦИЈА ЕКСТРЕМНО ПРЕЦИЗНИ ПИНЦЕТИ СИСТЕМ ЗА НАСОЧУВАЊЕ ГОЛЕМА АКТИВНА ПОВРШИНА ЗА ДЕПИЛАЦИЈА, ЗА БРЗИ И ДОЛГОТРАЈНИ РЕЗУЛТАТИ СЕНЗОР ЗА НЕРАМНИНИ ЕРГОНОМСКИ: КОМПАКТЕН ДИЗАЈН СИСТЕМ ЗА МАСАЖА ЈА НАМАЛУВА ЧУВСТВИТЕЛНОСТА НА КОЖАТА 2 БРЗИНИ ДОДАТОЦИ: ЧЕТКА И ЧАНТА

Слични производи