Техномаркет - TREVI CMP 542 PORTABLE RADIO/CD/MP3 PLAYER GREY

TREVI CMP 542 PORTABLE RADIO/CD/MP3 PLAYER GREY


Производител: TREVI
Шифра: 5005832
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,199 ден.

ПОРТАБЛ РАДИО СО FM / AM ТЈУНЕР И CD-MP3 ПЛЕЕР USB - ЗА АУДИО РЕПРОДУКЦИЈА ОД USB СТИК ИЛИ MP3 ПЛЕЕР РАБОТА ПРЕКУ МРЕЖА ИЛИ БАТЕРИИ КОНЕКЦИИ: 1 X USB ИНТЕРФЕЈС, 1 X 3.5 МИЛИМЕТАРСКИ ПРИКЛУЧОК ЗА СЛУШАЛКИ LCD ЕКРАН ТЕЛЕСКОПСКА АНТЕНА ПРЕКИНУВАЧ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ НАПОЈУВАЊЕ: 230V, 50HZ ИЛИ ПРЕКУ 6 X C БАТЕРИИ (НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ) ДИМЕНЗИИ: 22 X 24 X 13CM (Ш X В X Д)

Слични производи