Техномаркет - TREVI CMP 542 PORTABLE RADIO/CD/MP3 PLAYER WHITE

TREVI CMP 542 PORTABLE RADIO/CD/MP3 PLAYER WHITE


Производител: TREVI
Шифра: 5005819
Достапност:
Редовна Цена:
3,199 ден.

ПОРТАБЛ РАДИО СО AM / FM ТЈУНЕР И CD-MP3 ПЛЕЕР USB- ЗА АУДИО РЕПРОДУКЦИЈА ОДUSB ФЛЕШ ДРАЈВ И MP3 ПЛЕЕР ФЛЕКСИБИЛЕН АПАРАТ – МОЖНОСТ ЗА ПРИКЛУЧУВАЊЕ НА СТРУЈА ИЛИ РАБОТА СО БАТЕРИИ КОНЕКЦИИ: 1 X USB, ИЗЛЕЗ ЗА СЛУШАЛКИ СО 1 X 3.5 MM LCD ЕКРАН ТЕЛЕСКОПСКА АНТЕНА КОПЧЕ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ НА УРЕДОТ НАПОЈУВАЊЕ: 230V, 50HZ ИЛИ ПРЕКУ 6 X C БАТЕРИИ (НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ) БОЈА-БЕЛА

Слични производи