Техномаркет - MANTA FAD023 ВЕНТИЛАТОР

MANTA FAD023 ВЕНТИЛАТОР


Производител: MANTA
Шифра: 5005814
Достапност:
Редовна Цена:
919 ден.

SMART цена:
699 ден.

ВЕНТИЛАТОР МОЌНОСТ: 30W 2-БРЗИНСКА КОНТРОЛА ДИЈАМЕТАР 23 СМ РОТАЦИОНА ФУНКЦИЈА НАПОЈУВАЊЕ: 220-240V ~ 50 / 60HZ ТЕЖИНА НА ПРОИЗВОДОТ СО ПАКУВАЊЕ: 1.0000 КГ

Слични производи