Техномаркет - ECG MN 105 МАСАЖЕР ЗА СТАПАЛА

ECG MN 105 МАСАЖЕР ЗА СТАПАЛА

-34%

Производител: ECG
Шифра: 5005790
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,499 ден.

SMART цена:
2,299 ден.

3 ПРОГРАМИ: ВИБРАЦИОНА МАСАЖА СО КОНТРОЛА НА ТОПЛИНА, МАСАЖА СО МЕУР ЧИЊА СО КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА , МАСАЖА СО ВИБРАЦИИ ВГРАДЕН ГРЕЈАЧ ЗА ЗАГРЕВАЊЕ И ОДРЖУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА НА ВОДАТА ПРИ 23 ° C +/- 5 ° C ВЛЕЗНА МОЌНОСТ: 90 V 2 ВАЉАЦИ ЗА МАСАЖА ДОДАТОЦИ: КОМПЛЕТ ЗА ЧИСТЕЊЕ ГРУБА ТУРПИЈА ФИНА ТУРПИЈА ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕ СУНЃЕР

Слични производи