Техномаркет - NATEC ADDER MICROPHONE BLACK

NATEC ADDER MICROPHONE BLACK


Производител: NATEC
Шифра: 5005759
Достапност: залиха
Редовна Цена:
499 ден.

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН , СО НИЗОК ШУМ, СЕОПФАТЕН МИКРОФОН СО ВИСОКА ЧУВСТВИТЕЛНОСТ, СОВРШЕН ЗА АУДИО / ВИДЕО КОНФЕРЕНЦИИ, ИГРА И УЧЕЊЕ НА СТРАНСКИ ЈАЗИЦИ. СООДНОС НА СИГНАЛ ВО БУЧАВА: -55 DB НАСОКА: СЕОПФАТНА ФРЕКВЕНТЕН ОДЗИВ НА МИКРОФОН: 20 - 20000 HZ КОНЕКТОРИ: МИНИ ЏЕК X1 ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ: 180 СМ

Слични производи