Техномаркет - SONY HDR-CX405B Dig. Camcorder

SONY HDR-CX405B Dig. Camcorder

-15%

Производител: SONY
Шифра: 5005735
Достапност: залиха
Редовна Цена:
17,490 ден.

SMART цена:
14,999 ден.

ВИДЕО КАМЕРА ОПТИЧКИ STEADYSHOT СО ИНТЕЛИГЕНТЕН АКТИВЕН РЕЖИМ XAVC S (HD 50 MBPS) И AVCHD СНИМАЊЕ EXMOR R CMOS СЕНЗОР. 60 X ЗУМ ZOISS ОБЈЕКТИВ СО ШИРОК АГОЛ ОД 26,8 MM СО ОПТИЧКИ ЗУМ ОД 30X ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА АГОЛОТ НА LCD Е-МАКСИМАЛEН АГОЛ НА ОТВОРАЊЕ 90 СТЕПЕНИ, МАКСИМАЛНИОТ АГОЛ НА ВРТЕЊЕ 270 СТЕПЕНИ

Слични производи