Техномаркет - ELECTROLUX LFP-316 S АСПИРАТОР

ELECTROLUX LFP-316 S АСПИРАТОР

-21%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5005687
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,499 ден.

SMART цена:
6,699 ден.

АСПИРАТОР НА ВОВЛЕКУВАЊЕ ШИРИНА (CM) 60 БРОЈ НА МОТОРИ 1 БРОЈ НА БРЗИНИ 3 МАКСИМАЛНА ЕКСТРАКЦИЈА НА ВОЗДУХ (M3 / H) 360 МИНИМАЛНО ИЗВЛЕКУВАЊЕ НА ВОЗДУХОТ (M3 / H) 155 ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА C ТИП НА ЈАГЛЕРОДЕН ФИЛТЕР ECFB03 Ш/В/Д 600 Х 598 X 284 MM СРЕБРЕНА БОЈА

Слични производи