Техномаркет - GORENJE DE-7B СУШАРА

GORENJE DE-7B СУШАРА


Производител: GORENJE
Шифра: 5005673
Достапност: залиха
Редовна Цена:
24,999 ден.

SMART цена:
20,499 ден.

КАПАЦИТЕТ НА СУШЕЊЕ: 7 КГ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: B ВРАТА: 35 CM АГОЛ НА ОТВOРАЊЕ НА ВРАТАТА: 180 ° РЕВЕРЗИБИЛНО ДВИЖЕЊЕ НА БАРАБАНОТ МОЖНОСТ ЗА ДИРЕКТЕН ОДВОД НА КОНДЕНЗАТОТ (AUTODRAIN) ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ ПОДЕСУВАЊА НА СИТЕ ПРОГРАМИ ТИП НА ДИСПЛЕЈ: ЛЕД ДИСПЛЕЈ ОДБИРАЊЕ НА ВРЕМЕНСКОТО ТРАЕЊЕ НА СУШЕЊЕТО (30, 60, 90 MIN): ВО ЧЕКОРИ ПОСТАВУВАЊЕ НА НИВОТО НА СУШЕЊЕ НИСКА ТЕМПЕРАТУРА НА СУШЕЊЕ СИСТЕМ ПРОТИВ ГУЖВАЊЕ ОДЛОЖЕН СТАРТ ЗВУЧЕН СИГНАЛ СИГНАЛ ЗА ПОЛН САД ЗА КОНДЕНЗАТОТ ПРИКАЖУВАЊЕ НА ПРЕОСТАНАТО ВРЕМЕ НА СУШЕЊЕ СЕНЗОР НА ВЛАЖНОСТ ЗАКЛУЧУВАЊЕ - ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА (CDP) ПОЦИНКУВАН БАРАБАН БУЧНОСТ: 65 DB(A)RE1PW ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА KWH/ГОД.: 504 KWH ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 60 × 85 × 62,5 CM

Слични производи