Техномаркет - PIKNIK LADILNIK 12V/230V

PIKNIK LADILNIK 12V/230V


Производител: BAUER
Шифра: 3545644
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,399 ден.

РАБОТА СО 12V (АВТОМАТСКИ ПРИКЛУЧОК) ИЛИ 230V (СТРУЈНА МРЕЖА ) СПЕЦИФИКАЦИИ И ДЕТАЛИ ДИМЕНЗИИ 41 X 25 X 39CM КАПАЦИТЕТ 24L БОЈА ТЕМНО СИНА. ДРУГО ЛАДЕЊЕ: 15 ° C ПОД НАДВОРЕШНА ТЕМПЕРАТУРА. 48W / 70W

Слични производи